Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, podvodník mě kontaktoval pomocí e-mailu na inzerát Bazoš pod jménem Barbora Vránová. Obsah e-mailu viz níže. Dobrý den, skvělé, chci koupit, ale nemohu přijít osobně. Jsem z jiného města (Přední Výtoň), mohu zařídit doručení kurýrem přes Balikovna, aby mi výrobek přivezl. Je to nejrychlejší a nejbezpečnější varianta. Peníze budou převedeny na Váš bankovní účet ještě dnes a kurýr Vám zítra zavolá a domluvíme se na podrobnostech. Vše zařídím sáma. Dobře? S pozdravem Barbora Vávrová image.png
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin Balcárek 7. 02. 2024

Dobrý den. Je to aktuálně? [email protected] - Email byl odeslan ze serveru Bazos.cz.


user picture
Martin 22. 02. 2024

přidal/a email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.