Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Já jsem prodával zboží na bazoši,ale kupujicí psala,že vše zařidí... Email č.1 Dobrý den, skvělé, chci koupit, ale nemohu přijít osobně. Jsem z jiného města (Přední Výtoň), mohu zařídit doručení kurýrem přes Balikovna, aby mi výrobek přivezl. Je to nejrychlejší a nejbezpečnější varianta. Peníze budou převedeny na Váš bankovní účet ještě dnes a kurýr Vám zítra zavolá a domluvíme se na podrobnostech. Vše zařídím sáma. Dobře? S pozdravem Barbora Vávrová Odpověděl jsem že pošlu číslo účtu a ať mi pošle adresu kam to mám poslat a že to vše niřídím.. Email č.2 Potřebuji vaše celé jméno, telefonní číslo a doručovací adresu. Celou částku obdržíte na webových stránkách Balíkovny a na e-mail vám přijde potvrzení s odkazem na krátký formulář. Doručovatelská společnost převede peníze na váš účet a kurýr vás bude následující den telefonicky kontaktovat. Pokud nemáte žádný obal, kurýr přiveze krabici a zboží zabalí sám. Odpověděl jsem ,že takto to nechodí!! Tak dejte pozor na takovéto šmejdy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.