Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Elekticky navijak za 2000 ze chce pulku predem a posle. Overil jsem si ho pres tel. Cislo. Rekl ze vic jak 500 neposlu on ok ze chape. Od odeslani penez mrtve cislo i FB.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Ivo Prűmmer 25. 03. 2024

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPB-59632-8/PŘ-2024-060213-KYB - Brno, 2500,-


user picture
Ivo Prűmmer 25. 03. 2024

Dobrý den, na pana Kostohryze jsem podal trestní oznámení č.j. KRPB-59632-8/PŘ-2024-060213-KYB - Brno, se škodou 2500,- Podvedených je víc a kontaktuji je s touto výzvou. Pokud také podáte trestní oznámení a celková škoda přesáhne 10 000 Kč, bude jednání pana Kostohryze posuzováno jako trestný čin a nikoliv jen jako přestupek. Díky.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.