Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávám autosedačky a oblečeni po dětech na Sbazaru. Hmed asi hodinu po zveřejnění se mi ozvali dva zájemci. Jedna osoba na kraťasy, druhá na autosedačku. Překvapivě jejich dikce byla stejná. Projevili zájem přes WhatsApp. Po mém oznámení, že zboží mám mi prišla naprosto identická reakce z obou čísel. “V současné době nemohu výrobek vyzvednout osobně, takže zajistím doručení. Za výrobek zaplatím prostřednictvím webu pomocí platby na dálku. Je to bezpečné a zabezpečené. A co tohle?” Druhé číslo bylo britské +44 7876 534119. Naštěstí jsme o něčem podobném mluvili s kamarádkou před 14 dny a nenaletěla jsem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
pepa 29. 11. 2021

sikula


user picture
Daniel 1. 12. 2021

Stejné číslo, kontakt přes whatsup, jméno Jan Dvořák z Litomyšle, špatná čeština.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.