Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Reagoval jsem na inzerat na sbazaru, pan Miroslav Janik ([email protected]) s toho inzeratu mi řekl že použity kus už prodal ale přišel mu novy kus z eshopu elektros.sk. Na eshopu jsem založil objednavku a zaplatil katrou, bohužel to je byl podvodny eshop a nic jsem ne dostal. Eshop zastupuje nejaky pan Ing. Martin Riga, sidlo ma ve slovensku, na začatku se reagoval na telefon. kontakty +420 792473944 +421 950881334
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Tony 6. 12. 2021

Sidlo společnosti provozujici podvodny eshop, jak je to bylo ukazano na webových strankach Martin Rigo IČ: 40484190 DIČ: 1071306786 so skladom: Coburgova 82, 917 02 Trnava, Slovensko

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.