Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvod ve stadiu pokusu, vystupuje pod jmenem Barbora Vavrova , prodavam neco na bazos.cz. 1.kontakt Dobrý večer. Je to aktuálně? 2.kontakt Dobrý den, Chci si ho koupit, ale jsem v jiném městě (Přední Výtoň). Chtěla bych zaplatit přes Balíkovna a poslat kurýra, aby mi ho vyzvedl a doručil. Náklady na doručení si vezmu na sebe. Dobře? ☺️ 3.moje odpoved Dobrý den, toto zboží pouze na osobní odběr. S pozdravem 4. Dávám přednost Balíkovně. V transakci vystupuje jako ručitel. Peníze zaplatím na webových stránkách a peníze jsou připsány na jejich účet. Ve skutečnosti to není vůbec složité. Doručení si organizuji a platím sáma. Po obdržení peněz vás kontaktuje kurýr a domluví si s vámi schůzku.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.