Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kontaktoval mě přes WhatsApp, reagoval na inzerát z bazos.cz. Vyptával se rozumně a pak nabídl dopravu přes zásilkovou, takto: "Mohu si objednat doručení prostřednictvím své společnosti přes zasilkovnu? Samozřejmě na vlastní náklady : ) Nemohu si ji vyzvednout osobně. Kurýrní společnost zásilku zabalí a zajistí její bezpečné doručení. Peníze obdržíte před doručením, vše se odehraje během 10-15 minut." A poslal tento odkaz: http://deal3ds.site/bazos/cz/info s popisem jak proběhne předání (nevšiml jsem si té zvláštní URL...) Po další komunikaci poslal další, odkaz abych potvrdil přijetí peněz: https://bazos-cz.deal3ds.site/1718355522, kde po potvrzení částky, byl požadavek na číslo mojí karty včetně kódu, což mě zarazilo a celou akci stopnul. Napsal jsem mu, že je to divné, když chce po mě číslo mé karty a od té doby se už neozval.. Vše mám zdokumentované, jen je to asi k ničemu, telefon zřejmě rychle vymění za jiný a jinak se na něj není jak dostat. Tak aspoň varování ostatním...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.