Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Paní ,,Emička Sedláčkováˇ, komunikovala se mnou přes whatsapp. Velmi ochotná, velmi komunikativní, komunikace bez chyb...Zaplatila jsem jí za plyšové hračky 500,-Kč pro syna k narozeninám. Nic nedorazilo, mluvila jsem s ní i telefonicky...žádna reakce ,nic Na PCR budu oznamovat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 19. 02. 2024

podvodnicka dvojice , nabizi fota stazena z netu , upravene v Photoshopu. nutno nahlasit sebemensi castky na Policii, aby se secetly a dosahly 10 000 Kc na trestny cin. Číslo účtu: 5349167033/0800 (František Bikar) Iveta Babická b. ú: 5148902003/5500 Telefon: +420735926341 Email: [email protected] [email protected]


user picture
Petr 19. 02. 2024

https://www.podvodnabazaru.cz/post/show?postId=9625

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.