Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
[15:12, 12. 2. 2024] Iphone: Ahoj, píšu o inzerátu na bazosu. Stále prodáváte Péřový spacák Sir Joseph Rimo II 600 za 4000 Kč? Řekněte mi prosím v jakém stavu? [15:12, 12. 2. 2024] Iphone: Ahoj. Ano. Za mě v bezvadnem. Muzu ho kdyžtak detailně nafotit/natocit a poslat [15:12, 12. 2. 2024] Iphone: Mohu si objednat doručení kurýrem DPD? Na vlastní náklady, samozřejmě, prostě protože jsem ze České Budějovice nemám možnost osobního odběru. Tady jsem zpozorněl a začal googlit až jsem narazil na varování zde Číslo podvodu: 9367 [15:12, 12. 2. 2024] Iphone: Telefon: +420605020777 Reagoval na inzerát. Z reakce bylo zřejmé, že čeština není jeho rodný jazyk. Tvrdil, že je z Českých Budějovic a zorganizuje si doručení přes Zásilkovnu. Chtěl potvrdit něco v e-mailu, který měl dorazit, ale nedostal se přes moji antivirovou ochranu, která odhalila nebezpečný obsah. Sdělil jsem mu, že jeho jednání považuji za podvodné a už se samozřejmě neozval. Buďte obezřetní! [15:13, 12. 2. 2024] Iphone: Tak dneska to hold taky neklapne. Tak pozdravujte v Budějicích, nebo spíš na Ukrajině nebo v jiné prdeli ;) Už se neozval :-(
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.