Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Odpověděla jsem na nabídku půjčky, kterou jsem našla na internetu. Půjčka bez poplatku. Komunikace probíhala přes email a wassap. Z půjčky bez poplatku byl poplatek 3800,-.Po uhrazení byl další poplatek 4700,- za převodní složenku.Po uhrazení další 6600,- . Ten už jsem nezaplatila a chtěla poplatky zpět a odstoupit od smlouvy .Bohužel. Špatná čeština a odvolávání se na křesťanskou lásku. Já opravdu nechápu, proč se tímto druhem internetových podvodů policie nezabývá. Většina nabídek půjček na bazarech je podvod. Lidé zneužívající špatné finanční situace druhých, by se měli stydět.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Hana 17. 02. 2024

přidal/a číslo účtu: 161315361/0600


user picture
Conf 17. 02. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ján Somogyi k bankovnímu účtu: 161315361/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.