Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zakoupeni 2 ks listku v hodnote 6000,- Kc na koncert Depeche Mode. FB ucet na jmeno Andrea Bernatkova, Olomouc. Zaslala foto OP, pozdeji zjisteny jako falesna identita. Pod timto jmenem mela osoba i dalsi ucet. Vystupovala velmi verohodne. Osoba mela prevest vstupenky pres Ticketmaster ucet, to neprovedla a prestala komunikovat. Na PCR a v bance nahlaseno. Pokud nekdo dalsi nahlasi tuto osobu a castka dosahne 10tis., jedna se o trestny cin.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Bronislava Barosova 18. 02. 2024

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPA-53389-1/PŘ-2024-001213 - Praha 5, 6000,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.