Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabízí na bazosi Harmonelo, po reakci na inzerát paní zavolala ze teda neni problem, ma vsechny kusy které chci, dokonce ji zrovna dnes prisel i druhy kus na který jsem se ptala, ale údajně maji eshop, na kterém jde platit jen předem - vitalbod.cz, na tento eshop je na internetu několik upozorneni, neni uveden zadny majitel, IČO, žádné kontaktní údaje
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Anna 20. 02. 2024

přidal/a číslo účtu: 670100-2214589403/6210


user picture
VITALBOD 1. 03. 2024

Jsme nuceni se ohradit proti vyroku, ktere uvedla pani, ktera vystupuje pod jmenem ANNA, telefonni cislo +420 604 691 154. Tato dama NIKDY na obchode VITALBOD nenakoupila a nezaslala zadne financni prostredky!!!! Podotykame, ze obchod VITALBOD nema ani jedineho zakaznika, ktery by na nekom spachal PODVOD. Naopak, ma spoustu spokojenych zakazniku. Je smutne, ze si tady muze kazdy napsat neoverene informace a poskodit dobre jmeno obchodu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.