Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den,mám ve slovenském jazyce. Kolik je cena za? Dobrý den, nabízím 100,- Kč+ pošta, děkuji (moje jméno) Dobrý den, dobře,pokud chcete pošlu vám je na adresu,při platbě předem. Dobrý den, prosím, máte ještě ty karty huby ve slovenštině? A bylo by možné poslat foto? děkuji (moje jméno) Dobrý den,ano posílám. Dobrý den, jedná se mi o to, aby přímo na kartách to bylo slovensky, děkuji (moje jméno) Ano je Poslala bych Vám tedy 100 + 70 za doporučený dopis? Ano,v pořádku. Může být Napište mi prosím tedy vaše číslo účtu, děkuji Pak mi pošlete adresu. Dnes to pošlu 5349167033/0800 (moje adresa) děkuji
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petr 6. 03. 2024

https://podvodnabazaru.cz/post/show?postId=9625

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.