Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Přes FB skupinu, potažmo Marketplatz, jsem sháněla vstupenky na již vyprodanou akci. Ozval se mi Pepík Natik, že vstupenky má. Vzhledem k jejich elektronické podobě jsem nabídla zaplacení pouze zálohy a zbytek, až bychom se na akci dostali. S tím nebyl žádný problém, platbu jsem provedla a poslala potvrzení. Následující den mi měly být vstupenky zaslány na e-mail, což se nestalo. Profil byl nakonec i smazán. Nereaguje ani na e-maily ani na vzkaz pod 1Kč platbou na uvedený účet.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 7. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Eva Novotná k bankovnímu účtu: 265764460/0600


user picture
Jana Růžičková 16. 03. 2024

přidal číslo a místo tresního oznámení: PPR-14342/ČJ-2024-990313 - Praha 7, 240,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.